29. 1. 2010 Dopravni nehoda Rožnov pod Radhoštěm směr Valašská Bystřice

Ve 12:35 hod. byla jednotka ZHS Města Rožnova pod Radhoštěm vyslána s technikou CAS16 MAN 4x4 k dopravní nehodě osobního automobilu s autobusem na silnici vedoucí z Rožnova pod Radhoštěm do obce Valašská Bystřice.

Na místo událostí byla současně vyslána také jednotka HZS Zlínského kraje PS Valašské Meziříčí s technikou CAS24 Renault a jednotka JSDH Valašská Bystřice s technikou CAS24 Š706. V době příjezdu jednotky na místo události již prováděla posádka ZZS ošetření zraněného řidiče osobního automobilu.

V linkovém autobuse nedošlo k žádnému zranění. Jednotka společně s řidičem autobusu pomohla vystoupit cestujícím z částečně pootevřenými dveřmi a přenést jejich zavazadla do náhradního autobusu který následně na místo události přijel a odvezl cestující. Jednotka HZS Zlk. kraje byla během jízdy k zásahu odvolána a vrácena zpět na základnu z důvodu dostatku sil a prostředků na místě zásahu.

Dále bylo provedeno protipožární opatření u havarovaného osobního automobilu a po vyšetření nehody Policii ČR bylo vozidlo odtaženo na autobusovou zastávku odkud si majitel následně zajistil odtah vozidla. Po zprůjezdnění silnice a provedení úklidu byl zásah ukončen ve 13:45 hod.

Članek i některé fotografie jsou čerpány od ZHS Rožnov pod Radhoštěm

pic1.jpg
pic2.jpg
pic3.jpg
pic5.jpg
pic6.jpg
DSC02496.JPG
DSC02497.JPG
DSC02498.JPG
31.01.2010 13:45:28
hasicky
'http://www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one