Požáry a další...

JSDH Valašská Bystřice (2).jpg
Plošné pokrytí JSDH Valašská Bystřice
I.Stupeň II.Stupeň III.Stupeň
Valašská Bystřice Rožnov pod Radhoštěm Hutisko-Solanec
Malá Bystřice Horní Bečva Vigantice
Velká Lhota Růžďka Prostřední Bečva
  Bystřička  
  Vidče  
  Malá Lhota  
  Dolní Bečva  
IMG_20160312_121030.jpg
Jednotka po příjezdu k místu události bezpečně ustavila techniku.Po provedeném průzkumu bylo zjištěno že strom při pádu poškodil el.vedení od veřejného osvětlení a kabel telefonní přípojky. O této situaci byl informován starosta obce a na místo přivolán elektrikář, který se o osvětlení v obci stará. Po vypnutí el. energie jsme za pomoci řetězové pily odstranili strom mimo komunikaci.Během zásahu se na místo dostavila i jednotka z Rožnova pod Radhoštěm.Po domluvě s jejím velitelem vzhledem k dostatku sil a prostředků se vrátila na svou základnu. Během zásahu nedošlo ke zranění.
received_1108427996165663.jpeg
Jednotka po příjezdu k místu události bezpečně ustavila techniku a po provedeném průzkumu zjištěn vyvracený strom na břehu potoku který zasahoval cca ze 2/3 do komunikace.Jednotka provedla pořezaní stromu a úklid komunikace.Během zásahu nedošlo k žádnému zranění ani poškození techniky. Po příjezdu na základnu jednotka uvedla techniku do akceschopnosti.
2020-02-25_18-47-56_822.jpg
IMG_20200223_235753.jpg
IMG_20200224_000932.jpg
Jednotka vyjela na žádost KOPIS s technikou TATRA CAS 20 Terrno na spadlý strom přes komunikaci.Po příjezdu na místo události zjištěny spadlé smrky přes celou šířku komunikace, kdy jeden z nich poškodil vjezdovou bránu u rodinného domu. Po ustavení techniky a provedení průzkumu jednotka za použití řetězově pily rozřezala stromy na menší části, které odstranila.V průběhu zásahu se na místo dostavila hlídka Policie ČR, která řešila s majitelem vzniklou škodu na majetku.Během zásahu nedošlo k žádnému zranění ani poškození techniky.Po ukončení jednotka přejela k dalšímu zásahu.
Jednotka vyjela na žádost KOPIS s technikou TATRA CAS 20 Terrno na spadlý strom přes komunikaci.Po příjezdu na místo události zjištěn spadlý smrk přes celou šířku komunikace.Po ustavení techniky a provedení průzkumu jednotka za použití řetězově pily rozřezala strom na menší části, které odstranila a následně celou komunikaci očistila za pomocí košťat.Během zásahu nedošlo k žádnému zranění ani poškození techniky. Po příjezdu na základnu jednotka uvedla techniku do akceschopnosti.
Jednotka vyjela s technikou CAS 20 Tatra Terrno na žádost KOPIS k čerpání vody ze sklepa rodinného domu.Po příjezdu na místo byl provedeným průzkumem zjištěn
zatopený sklep. Jednotka na čerpání nasadila kalové elektrické čerpadlo.Po odčerpání vody bylo za pomocí kanalizačního krtka "D" protlačeno odtokové potrubí ze sklepa. Po ukončení prací se jednotka vrátila zpět na základnu kde uvedla techniku do akceschopnosti.Během zásahu nedošlo k žádnému zranění ani poškození techniky.
received_580395532750960.jpeg
'http://www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one