I kalendář dokáže pomoci

Když zaslechnete sbor dobrovolných hasičů, tak by si každý měl uvědomit, že jsou to lidé, kteří se snaží pomáhat ostatním a veškerou činnost dělají čistě dobrovolně. S tím přišla i myšlenka nafotit kalendář a výtěžkem z něj pomoci někomu, kdo to potřebuje. Kalendář se rozhodly nafotit členky SDH Valašská Bystřice a výtěžek věnovat Elišce Marschavellové. Eliška ve dvou letech onemocněla Herpetickou Meningoencefalitidou a následkem této nemoci má poškozený mozek. Eliška navzdory tomu dělá pokroky a každá koruna se na nákup speciálního vybavení hodí.

V loňském roce se započal prodej kalendářů. Výtěžek z tohoto kalendáře měl putovat Elišce Marshavellové, a tak se také stalo. Celkem bylo prodáno 75 kusů kalendářů, výtěžek byl 3890,- Kč. Částka byla zaokrouhlena na 3900,- Kč a společně s plyšovou hračkou byla předána Elišce a jejím rodičům. Tímto chceme poděkovat všem kupujícím za zakoupení kalendáře.

A takto poděkovala maminka Elišky: Děkujeme děvčatům SDH Valašská Bystřice za nafocení kalendáře pro Elišku Marschavellovou. Darovanou částku použijeme ke koupi speciálního vozíku pro Elišku. Moc si jejich snahy, pomoci druhým vážím a nezapomenu. Věřím, že jednou děvčatům poděkuje i sama Eliška.
Titulka.jpg
P3282431.JPG
08.07.2015 11:06:32
hasicky
'http://www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one