Obvodové kolo hry Plamen Valašská Bystřice 2018

První květnovou sobotu se naši mladí hasič zúčastnili obvodového kola hry Plamen pro ročník 2017/2018. O uspořádání této soutěže byl požádán ze strany OSH Vsetín opět náš sbor dobrovolných hasičů.
Na závody se přihlásilo celkem 16 družstev z obvodu Valašské Meziříčí. V kategorii mladší žáci 7 družstev a 9 družstev v kategorii starší žáci. Ti měřily své síly celkem ve čtyřech disciplínách. Byly to štafety dvojic, 4x60 metrů, 400m CTIF a požární útok. Každé družstvo mělo v každé disciplíně dva pokusy.
Startovní pořadí se určuje dle podzimního kola hry Plamen. Naši starší žáci nastupovali na všechny disciplíny jako první. Ve štafetách 4x60metrů, 400 metrů CTIF a v požárním útoku obsadili naši starší 3. místo, ve štafetě dvojic pak 7. místo. To stačilo na pěkné 3. místo v celkovém hodnocení a postup na okresní kolo hry Plamen. Které se konalo 19.5.2018 v Horním Lidči.
Kategorii mladších žáků jsem letos opět neobsadili. Tuto kategorii vyhrálo družstvo SDH Hutisko-Solanec a tím získali i jediné postupové místo na okresní kolo hry Plamen.
Pro všechny závodníky, rozhodčí a organizátory se podařilo zajistit obědy ve školní jídelně. Za to patří velké díky celému kolektivu kuchyně školní jídelny za jejich ochotu a vstřícnost. Poděkování patří taky všem členům SDH Val. Bystřice, kteří pomohli s organizací takto náročné soutěže a přispěli tak k hladkému průběhu.
Kompletní výsledky najdete v přílohách.

Martin Křenek
Vedoucí mladých hasičů
SDH Valašská Bystřice.
21.05.2018 19:11:08
hasicky
'http://www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one