Memoriál R. Trčky

IMG_20171007_100719.jpg
IMG_20171007_101955.jpg
Muži
Umístění Jméno SDH/DHZ
1 Erik Jaborník Velké Bílovice
2 Pavol Adamík Setechov
3 Václav koterec Darkovice
Ženy
Umístění Jméno SDH/DHZ
1 Adéla Vincourová Bilý potok
2 Kristina Volková Valašská Bystřice
3 Nikol Endlicherová Kostelany
Muži 35+
Umístění Jméno SDH/DHZ
1 Miroslav Hanel Darkovice
2 Ondřej Fabián Petřvald

Děkujeme všem závodníkům, pořadatelům i sponzorů soutěže !!!
Memoriál Richarda Trčky -O najsilnějšího valašského hasiča, byl již 4.ročník soutěže v modifikovaných disciplínách TFA.

KDY: 1. 10. 2016 v 9:00 hod.
KDE: Valašská Bystřice – správní budova firmy Commodum s.r.o.

Děkujeme za vaši účast.
startovka 2016.png
VÝSLEDKY TFA MRT 2016.png
PA013540.JPG
Muži
Příjmení, Jméno Jednotka čas pořadí
Moleš Petr SDH Žarošice 01:36,44 1
Haderka Jan JSDHP Pilana Hulín 01:40,15 2
Januš Martin SDH Halenkov 01:40,18 3
Baklík Aleš SDH Strážnice 01:44,05 4
Kalvoda Stanislav HZS Brno-Lidická 01:45,29 5
Skřivánek Michal SDH Rohatec 01:45,54 6
Sladký Petr HZS Zlk, PS Val. Meziříčí 01:45,73 7
Orság Marián SDH Stanovnice 01:48,32 8
Hruška Martin HZS Zlk, PS Vsetín 01:48,45 9
Gvuzď Petr SDH Ostrava- Muglinov 01:48,99 10
Vaculín Petr  SDH Veselá 01:51,14 11
Bažant Václav SDH Velké Němčice 01:51,19 12
Holub Dominik SDH Tylovice 01:51,51 13
Čajan Kamil SDH Ostrava- Muglinov 01:51,70 14
Zavičák Stanislav SDH Halenkov 01:54,83 15
Fojtášek Radek SDH Vigantice 01:55,59 16
Gajdůšek Stanislav SDH Tylovice 01:59,00 17
Stodůlka Jakub SDH Valašská Bystřice 01:59,09 18
Hadaš Tomáš SDH Kladeruby 01:59,12 19
Neterda Martin DHZ Kolárovice 01:59,63 20
Bajer Patrik SDH Tylovice 02:00,80 21
Solanský Radovan SDH Horní Bečva 02:01,35 22
Januš Lukáš SDH Halenkov 02:02,01 23
Jurča Vojtěch  SDH Tylovice 02:02,47 24
Gregov Ivo SDH Tylovice 02:03,14 25
Pokorný Dušan SDH Vigantice 02:03,99 26
Čotek Stanislav SDH Halenkov 02:04,16 27
Solanský Jan SDH Tylovice 02:04,19 28
Ohryzek Roman SDH Stanovnice 02:04,61 29
Barabáš Martin SDH Valašská Bystřice 02:05,23 30
Stodůlka Martin SDH Prostřední Bečva 02:07,62 31
Koláček Jiří SDH Tylovice 02:07,94 32
Křenek Martin SDH Valašská Bystřice 02:07,97 33
Knébl Zdeněk SDH Vidče 02:08,89 34
Slováček Jakub  SDH Růžďka 02:09,15 35
Kubáň Martin SDH Hutisko-Solanec 02:09,69 36
Stančík Petr  SDH Ratiboř 02:09,83 37
Nekvapil Martin SDH Velké Němčice 02:11,31 38
Bartoň Jan SDH Oznice 02:11,70 39
Fiurášek Jan SDH Hutisko-Solanec 02:11,79 40
Kramoliš Robert SDH Tylovice 02:12,30 41
Malík Lukáš  SDH Halenkov 02:13,56 42
Čunek Jiří SDH Valašská Bystřice 02:16,33 43
Bechný Martin  SDH Veselá 02:17,41 44
Učeň Zdeněk SDH Vratíkov 02:17,42 45
Janovač Michal SDH Salaš 02:17,71 46
Klunda Josef DHZ Kolárovice 02:18,14 47
Raclavský Jaroslav JSDHP Pilana Hulín 02:18,70 48
Snoza Jaroslav SDH Valašská Bystřice 02:20,15 49
Haderka Pavel  JSDHP Pilana Hulín 02:21,10 50
Lauš Martin SDH Velké Němčice 02:21,94 51
Polášek Jaroslav SDH Valašská Bystřice 02:22,85 52
Mikel Jindřich SDH Tylovice 02:25,98 53
Pečiva Robert  SDH Vidče 02:26,03 54
Pečiva Pavel SDH Vidče 02:26,40 55
Jež Radovan SDH Oznice 02:27,72 56
Laco Bulo DHZ Kolárovice 02:36,07 57
Křenek Jiří SDH Valašská Bystřice 02:36,56 58
Jurajda Jiří SDH Brno- Husovice 02:37,11 59
Kohoutek Jakub SDH Poličná 02:37,19 60
Hejcman Aleš SDH Jablůnka 02:38,13 61
Kuběna Radim SDH Prostřední Bečva 02:39,01 62
Kretek Tomáš SDH Horní Bečva 02:40,24 63
Tomáš Hadaš SDH Kladeruby 02:40,65 64
Mrlina Radek SDH Jabůnka 03:18,54 65
Solanský Adam SDH Horní Bečva NP 66

Ženy 
Příjmení, Jméno Jednotka čas pořadí
Zubíková Kateřina SDH Růžďka 01:53,42 1
Janušová Radka SDH Halenkov 01:59,12 2
Hrušková Martina Vsetín…A 02:02,67 3
Petřeková Hana SDH Vigantice 02:04,18 4
Porubová Zuzana SDH Vigantice 02:04,62 5
Daňová Veronika SDH Vsetín 02:05,28 6
Novosadová Martina SDH Bystřička 02:07,18 7
Hulínová Vanda DHZ Kolárovice 02:07,84 8
Strižová Ľubomíra DHZ Horný Kelčov 02:11,39 9
Urbanová Veronika  SDH Stanovnice 02:11,56 10
Hrabovská Nikoleta DHZ Kolárovice 02:14,39 11
Malá Monika  SDH Růžďka 02:19,48 12
Randýsková Julie SDH Bystřička 02:27,18 13
Slováčková Petra SDH Vigantice 02:30,63 14
Dobošová Soňa DHZ Horný Kelčov 02:36,11 15
Novosadová Simona SDH Růžďka 02:36,28 16
Zajacová Veronika DHZ Horný Kelčov 02:38,22 17
Zajacová Nikola DHZ Horný Kelčov 03:00,28 18
Mitášová Pavlína SDH Bystřička 03:22,86 19
20121006_162443.jpg
'http://www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one